Autorzy

Witamy na naszym blogu podróżniczym

Z każdej z wypraw przywozimy sporo wspomnień i jeszcze więcej zdjęć. Chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi zasobami ( jak to mówią w korpo ). W naszych wpisach nakierowujemy się bardziej na przekazaniu doświadczeń z podróży, a nie na szczegółowych opisach zabytków, bo te można znaleźć na Wikipedii.Intencją tego bloga jest przed wszystkim pokazanie świata z naszej perspektywy. Próbowaliśmy zamieszczać w każdym z wpisów tyle informacji praktycznych ile się dało, tak abyście bazując na tym mogli planować swoje podróże i unikać naszych błędów. Co do naszych samolubnych pobudek to blog jest też takim naszym sarkofagiem wspomnień, tych istotnych i mniej istotnych, do których możemy wracać nawet po wielu latach.

Alicja

Skromna osóbka, na co dzień zajmująca się sportem, lubiąca aktywnie spędzać czas. Nie jestem typem plażowicza, raczej osoby typu „chodźmy tu ,chodźmy tam , zobaczmy to i tamto”.

Avatar

Łukasz

Jestem pasjonatem nowych technologii, lubię być na bieżąco ze światem komputerów i programowania.
W wolnych chwilach ( chodź takich jest mało ) fascynuję się grą na gitarze elektrycznej oraz dobrymi książkami. Poza tym jestem Nikoniarzem, na poziomie sporadycznego używania funkcji AUTO.